KONTAKT & ZAPYTANIA

Wszystkie oferty

Kategorie
Mieszkanie Sprzedaż Oferta dnia
Lipiany
Bezczynszowe mieszkanie w okazyjnej cenie- pełne wyposażenie, pom. gospodarcze, Lipiany.
57,0 m² 3 pok. 1. piętro
159 000 zł
2 789 zł/m²
WPC-2026-0003
Lokal Sprzedaż Oferta dnia
Bukwica
Duża hala bezpośrednio przy drodze
574,0 m²
249 000 zł
434 zł/m²
DB/2026
Mieszkanie Sprzedaż Nowość
Myślibórz
Mieszkanie po kapitalnym remoncie z wyposażeniem-Myśliborz
43,2 m² 2 pok. 2. piętro
399 000 zł
9 238 zł/m²
WPC-2026-0002
Mieszkanie Sprzedaż Nowość
Bobrówko
Zadbane w pełni wyposażone mieszkanie 3 pokojowe w Bobrówku-możliwość dokupienia garażu i działki ogrodowej.
59,9 m² 3 pok. 3. piętro
189 000 zł
3 155 zł/m²
MB/2026
Dom Sprzedaż Oferta dnia
Lucin
Dom z budynkami gospodarczymi i gruntem, 0,50 ga lub 3,25 ha-Lucin, gm.Przelewice.
80,0 m² 3 pok.
399 000 zł
4 988 zł/m²
GL/2026
Dom Sprzedaż Oferta dnia
Pełczyce
Ładne, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe 49.5 m2, Pełczyce,ul.Ogrodowa.
49,5 m² 2 pok.
299 000 zł
MP/2026
Mieszkanie Sprzedaż Oferta dnia
Barlinek
4-pokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem
58,4 m²
339 000 zł
MS/2026
Mieszkanie Sprzedaż Oferta dnia
Barlinek
Mieszkanie w atrakcyjnej cenie-ul.Przemysłowa. 3 pokoje 53,60 m2.
53,6 m² 3 pok. 1. piętro
349 000 zł
MP/2026
Dom Sprzedaż Oferta dnia
Barlinek
Dom w zabudowie bliźniaczej do wykończenia-ul.Radosna, Moczkowo.
112,5 m² 5 pok.
549 000 zł
BM/2026
Działka Sprzedaż Oferta dnia
Śródmieście, Gorzów Wlkp.
Działka w centrum Gorzowa Wlkp. – bud. mioeszkaniowe wielorodzinne.
0 m²
830 000 zł
DG/2026
Mieszkanie Sprzedaż Oferta dnia
Moczkowo, Barlinek
REZERWACJA.
52,3 m² 2 pok.
369 000 zł
MM/2026
Dom Sprzedaż Oferta dnia
Moczkowo, Barlinek
Nowoczesny, ładny Dom w trakcie budowy-Moczkowo, ul.Wspólna.
130,3 m² 5 pok.
379 000 zł
DM/2026