+48 533 006 304

[email protected]

Mieszkania

Domy

Lokale użytkowe

Działki

Porady

                         JAK PRZYGOTOWAĆ NIERUCHOMOŚĆ DO SPRZEDAŻY???

" Dobre wrażenie na kupującym nieruchomość trzeba wywrzeć natychmiast. O tym czy kupujacy kupi daną nieruchomość  często decyduje pierwszych kilkadziesiąt sekund. Szansę na udaną sprzedaż może przekreślić byle szczegół, tymczasem lista błędów popełnianych przez sprzedających nieruchomości jest długa.

             O tym czy klient kupi mieszkanie, dom nie przesądza tylko lokalizacja i wartość                                nieruchomości . Oto kilka rad jakie warto wziąć pod uwagę przed sprzedażą.

 

 • przygotować teren wokół domu - wykosić trawnik, przygotować wejście do mieszkania - pozbyć się zbędnych rzeczy które mogą przeszkadzać w swobodnym wejściu do domu czy mieszkania.


 • Pokazać przestrzeń – jeśli jest możliwość, pozbyć się zbędnego wyposażenia, usunąć np. pudła, suszarkę z praniem, miski w łazience, kuwetę pupila itp.


 • Pokazać porządek i dobry stan – postarajmy się usunąć wszelkiego rodzaju usterki szczególnie te widoczne - nawet jeśli kupujący i tak planuje remont, dobry stan techniczny i schludny wygląd będzie bardziej przekonujący. Wysprzątajmy mieszkanie – skoro jest do sprzedaży to nie prezentujmy sypialni jakby ktoś właśnie wstał z łóżka, łazienki jakby ktoś właśnie brał prysznic a kuchni jak po obiedzie dla wieloosobowej rodziny. Zbudujmy wrażenie mieszkania do którego można się za chwilę wprowadzić.


 • Zaufać pośrednikowi – w kwestii tego co warto pokazać na zdjęciach i jak przygotować pomieszczenie do zdjęcia, kiedy przyprowadzić kupujących .

            Niedoceniana bywa siła zmysłów, tymczasem sygnały odbierane oczami, uszami, a zwłaszcza nosem potrafią w trudny do wyjaśnienia sposób zmienić nawet najbardziej  uzasadnioną logicznie decyzję. Dlatego mieszkanie powinno być przewietrzone i dobrze oświetlone podczas prezentacji. Ideałem było by aby w domu pachniało np. świeżo zaparzoną kawą lub pieczonym ciastem."

Wyszukiwarka

Rodzaj oferty:
Powierzchnia: od do m2
Cena: od do PLN
Nr oferty:

Kontakt

Grzegorz Urbański Nieruchomości
ul. al.1 Maja 22/I, 74-320 Barlinek

kom. +48 533 006 304
[email protected]

Polecamy

 • zobacz
  BARLINEK na sprzedaż działki 21363m2 942 000 PLN
  zobacz
  ŻYDOWO na sprzedaż działki 44627m2 157 500 PLN
  zobacz
  BARLINEK na sprzedaż działki 6573m2 657 300 PLN

Nowe oferty

 • zobacz
  DZIEDZICE na sprzedaż domy 1100m2 45 000 PLN
  zobacz
  BARLINEK na sprzedaż domy 66.2m2 320 000 PLN